Cüneyt Tanman’dan transfer açıklaması!

Cüneyt Tanman’dan transfer açıklaması!

Galatasaray Futbol Şube Sorumlusu Cüneyt Tanman, Galatasaray taraftarlarının transferle ilgili eleştirileri üzerine önemli açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Futbol Şube Sorumlusu Cüneyt Tanman, Galatasaray taraftarının transferlerle ilgili yaptığı eleştiriler üzerine açıklamalarda bulundu. Tanman, TRT Spor’a yaptığı açıklamalarda, “Herkesi heyecanlandırabilecek oyuncular almak için elimizden geleni yapacağız.” dedi. Aydın Yılmaz’la ise sözleşme imzalanmayacak…
Cüneyt Tanman’ın sözleri:
“Kaygılar nedeniyle yapılan yanlışlar yüzünden Galatasaray çok sıkıntılar çekti. Doğru bir planlama yapmak istiyoruz. 40 küsür oyuncu var. Çoğunun bir yerlere gitmesi lazım. Takım içinde bazı oyuncularla görüşmelerimiz var. Para bulma konusunda sıkıntımız yok ama doğru yönetmeye çalışıyoruz. Futbol takımı dışında da birçok proje var.”
‘Podolski ile ilgileniyoruz’
Cüneyt Tanman, ayrıca Niasse’yi kiraladıkları iddialarını kesin bir dille yalanladı. Tanman, “Podolski ile de ilgileniyoruz.” şeklinde konuştu.
‘Melo’nun gitme ihtimali var’
“Felipe Melo’nun menajerleriyle görüşme halindeyiz. Melo’nun bizde kalmasını istiyoruz ancak gitme ihtimali de olabilir.”

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.