Bursaspor’un yeni forvet adayları!

Bursaspor’un yeni forvet adayları!

Forvete kaliteli bir isim kazandırmak isteyen Bursaspor, Parma’nın 23 yaşındaki santraforu İshak Belfodil ve Nacional’de bu sezon 21 gol atan Marco Matias’la masada. İki oyuncudan biriyle önümüzdeki günlerde sözleşme imzalanacak.

Ertuğrul Sağlam’ın takımın başına gelmesiyle transferde gaza basan Bursaspor, Sedat Berisha, Erdem Özgenç, Tomas Sivok ve Mert Günok’tan sonra gözünü Fernandao’dan boşalan forvet mevkiine çevirdi. Bursaspor’un gündeminde iki isim var.

Biri küme düşen ve iflasını açıklayan Parma’nın 23 yaşındaki golcüsü İshak Belfodil. Diğeri ise attığı 21 golle Portekiz’in geçen sezon en dikkat çeken futbolcularından biri olan 26 yaşındaki Marco Matias. Zirveye oynayacak bir kadro kurmanın planlarını yapan Timsah’ın bu iki oyuncuyla da çok yakından ilgilendiği öğrenildi. Önceliğin Marco Matias’ta olduğu belirtilirken bu oyuncu için istenen bonservis bedelinin yüksek olması görüşmelerin önünü tıkıyor.

Şartlar zorlanıyor

Yaklaşık 4 milyon Euro’yu bulan bir maliyeti olduğu öğrenilen Nacional’in yıldızı Matias için tüm şartları zorlayacak olan Bursaspor, eğer sonuç çıkaramazsa bu kez temas halinde olduğu Belfodil’e yönelecek. Bursaspor bu iki isimden birini önümüzdeki günlerde bitirecek.

(Fanatik)

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.