Bu yanlış anlaşılmalardan artık sıkıldım

Bu yanlış anlaşılmalardan artık sıkıldım

Galatasaray’ın geçmiş dönemle ilgili yaptığı eleştirilerle Hamza Hamzaoğlu’nu eleştirdiği belirtilen Wesley Sneijder, konuşmalarının yanlış tercüme edildiğini söyledi. Kasımpaşa karşılaşmasının ardından sözlerine açıklık getiren Hollandalı oyuncu, “Ben Hamzaoğlu’nu kastederek bir eleştiride bulunmadım” ifadesini kullandı.

Hollandalı, Atletico yenilgisi sonrası G.Saray Genel Sekreteri Fatih İşbecer’in de yanlış bulduğunu söylediği demecini hatırlatıldığında, “Açıklamamın Hamza Hamzaoğlu ile hiçbir ilgisi yoktu. Sözlerim yanlış tercüme edildi. Bu yanlış anlaşılmalardan artık sıkıldım. Ben Hamzaoğlu’nu kastederek bir eleştiride bulunmadım” sözleriyle şikayetlerini dile getirdi.

Bu arada Chelsea Menajeri Jose Mourinho, Galatasaray’ın yıldızı Wesley Sneijder’e övgü dolu bir benzetme yaptı. Kafasındaki en ideal 10 numaranın Inter’de beraber çalıştığı Sneijder gibi olduğunu vurgulayan Portekizli antrenör, “10 numaralar benim takımlarımda her zaman özeldir. 10 numaralardan çok şey beklerim. 10 numaralın gol atmasını isterim, orta sahayı düzenlemesini isterim. Ceza sahasına girmesini de isterim. Mesela, buna en iyi örnek Wesley Sneijder… En ideali Sneijder ve Deco gibi 10 numaralar” dedi.

(Kaynak/Milliyet)

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.