Bruno Alves, Porto’ya gidebilir

Bruno Alves, Porto’ya gidebilir

Eskişehirspor’u 2-0 yenerek lige 3 puanla başlayan Fenerbahçe’de transfer çalışmaları da sürüyor.

Valencia’nın 25 yaşındaki Cezayir asıllı Fransız kanat oyuncusu Sofiane Feghouli için İspanyol ekibiyle görüşmeler devam ediyor. Kulübünden senelik 2,1 milyon euro kazanan ve zam isteyen Feghouli’ye Fenerbahçe yıllık 3,8 milyon euro önermişti. Görüşmelerde belirli bir aşama kaydedildiği belirtiliyor.

SÖZLEŞMESİ BİTİYOR

Fenerbahçe bu transfer için diğer taraftan yabancı kontenjanını boşaltmaya çalışıyor. Sınır 14 fakat şu anda takımda 15 yabancı var.

Stoch, Holmen, Kadlec ve Krasic gönderilmesi planlanan isimler. Fakat bu oyuncular için elde net bir şey yok. Kanarya’da yöneticiler kara kara düşünürken hiç beklenmedik bir haber alındı; 33 yaşındaki Portekizli savunmacı Bruno Alves’e Porto’nun talip olduğu öğrenildi.

Yönetim, gelecek sezon sözleşmesi bitecek olan ve gerilimi yüksek maçlarda kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bırakmasıyla dikkat çeken Alves’i satarak, para kazanmayı ve kontenjanı açmayı hedefliyor.

ÇALIŞMALARA DEVAM

Alves’ten gelmesi planlanan bonservis miktarının da Feghouli transferinde kullanılması planlanıyor. Alves gitse bile Feghouli tranfseri için 1 yabancının daha gönderilmesi gerekiyor. Bu nedenle diğer oyuncular için de çalışmalar sürüyor.

(Kaynak/Bugün)

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.