Beşiktaş’tan Ben Arfa atağı!

Beşiktaş’tan Ben Arfa atağı!

Başkan Fikret Orman Vodafone Arena’ya en az 2 yıldız getirmek için start verdi. 10 numara pozisyonunda düşünülen Hatem Ben Arfa için tüm şartlar zorlanacak…

Beşiktaş bir yandan kaleci ve stoper arayışlarını sürdürürken diğer taraftan gelecek sezonun planlarını yapıyor. Vodafone Arena’ya en azından 2 yıldız getirmeyi hedefleyen yönetimin Hatem Ben Arfa’yı liste başına aldığı öğrenildi. 10 numara pozisyonunda düşünülen Fransız yıldız için girişimlerde bulunulduğu ortaya çıktı. 2009 sonrası ilk şampiyonluğunu almak isteyen Beşiktaş’ta Başkan Fikret Orman ve Erdal Torunoğulları Hatem Ben Arfa için çalışmalar yapıyor. Newcastle forması giydikten sonra Fransa’ya dönen ve Nice’de büyük bir çıkış yapan 28 yaşındaki Ben Arfa için kapsamlı olarak ön görüşmelerin yapıldığı belirtildi.

ÖN ANLAŞMALARIN BİTMESİ BEKLENİYOR
Beşiktaş’ın önümüzdeki bir iki ay içinde bu transferin ön anlaşmalarını tamamlanması bekleniyor. Beşiktaş Yönetimi ayrıca yeni sezon planı içinde 2 genç yıldız adayının daha olduğu öğrenildi. Gelecek vaat eden, potansiyeli yüksek Oğuzhan, Gökhan Töre benzeri isimlerin üzerinde durulduğu ifade edildi. Bu konuda yönetimin Teknik Direktör Şenol Güneş’ten sürekli fikir aldığı da belirlendi.

(Kaynak/Takvim)

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.