Beşiktaş’a Ersan Gülüm piyangosu!

Beşiktaş’a Ersan Gülüm piyangosu!

Shanghai Shenhua, Beşiktaş’ın 28 yaşındaki defans oyuncusu Ersan Gülüm için 5 milyon euro’yu gözden çıkardı. İki kulüp büyük oranda anlaşma sağlanırken, aradaki son pürüzlerin giderilmesinin ardından transferin resmiyet kazanması bekleniyor.

Ersan Gülüm’ün transferi için bir süre önce Beşiktaş ile temasa geçen Çin ekibi Shanghai Shenhua, ilk olarak 3 milyon euroluk teklifte bulunmuştu. Bu rakamı az bulan siyah beyazlı yönetim ile pazarlık masasına oturan Shanghai Shenhua yetkilileri, son olarak 5 milyon euroluk yeni bir teklifte bulundular.

Bu gelişme üzerine bir değerlendirme yapan Başkan Fikret Orman ve yönetim kurulu, Ersan Gülüm’ün satışına onay verdi. İki kulüp büyük oranda anlaşırken, aradaki son pürüzlerin giderilmesinin ardından transferin resmiyet kazanması bekleniyor.

İki kulübün kesin olarak anlaşamaya varmasının ardından Ersan Gülüm, Shanghai Shenhua ile masaya oturacak. Beşiktaş ile 2019’a kadar sözleşmesi bulunan 28 yaşındaki oyuncunun yapacağı görüşmelerde olumlu sonuç çıkması durumunda, milli oyuncu kariyerine Çin’de devam edecek.

(NTV Spor)

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.