Beşiktaş ve Fenerbahçe’yi yakalarız

Beşiktaş ve Fenerbahçe’yi yakalarız

Mustafa Denizli yelkenleri suya indirmedi, gelecekten ümitli…

Galatasaray, Hamza Hamzaoğlu ile başlayıp çizdiği kötü grafik sonucu Mustafa Denizli’ye teslim ettiği sezonun ilk yarısında ezeli rakiplerinin bir hayli gerisinde kaldı. Beşiktaş’ın 11, F.Bahçe’nin 10 puan gerisine düşen Cimbom’un şampiyonluk şansı çok düşük görülürken teknik direktör Mustafa Denizli ise iddiasından vazgeçmiş değil. Tecrübeli çalıştırıcı, Kayserispor maçı sonrası “Ben neler gördüm, kimse bizsiz bir yarış olacağını düşünmesin. Galatasaray ilk devre sonunda şampiyonluğa havlu atmaz, ben de atmam” ifadelerini kullanmıştı. Geçmişteki tahminleri yüksek oranda tutan Denizli bu sezonun da röntgenini çekti.

Seyredin takılacaklar

Mustafa Denizli’nin hesaplamasına göre Galatasaray, 2. sıradaki F.Bahçe’yi ligin 24. haftasında yakalıyor. Tecrübeli çalıştırıcı, Kanarya’nın zorlu bir fikstüre sahip olduğunu ve ilk yarıdaki gibi tek farklı galibiyetlerinin son bulacağnı, birçok haftada takılacağını düşünüyor. Mustafa Denizli, 11 puan önlerinde olan Beşiktaş’ın da ilk yarıdaki performansının çok altına düşeceğini ve puan kayıplarının çok artacağını hesaplıyor. Başarılı çalıştırıcı, G.Antep ve Eskişehir deplasmanları ile içerideki Başakşehir maçlarını kayıpsız atlatmaları halinde hesaplarının tutacağını belirtiyor.

F.BAHÇE FORVET ALMASIN YETER!

Mustafa Denizli, F.Bahçe’nin geçen sezon Emenike’nin yerine bir santrafor almadığı için şampiyonluğu kaçırdığını düşünüyor. Tecrübeli hocaya göre Fenerbahçe bu sezon da aynı hatayı yaparsa yine ligin zirvesinden düşecekler.

Q17 VE TÖRE YAKAR

Cimbom’un hocası Mustafa Denizli’ye göre Beşiktaş’ı ikinci yarıda rakipler kadar iç sorunlar da yıkacak. Özellikle sorunlu bulduğu oyuncular Ricardo Quaresma ve Gökhan Töre’nin takımı baltalayacağını düşünüyor. Denizli’ye göre rakipleri bu tip sorunlarla boğuşurken Galatasaray aradan sıyrılıp bir kez daha zirveye çıkacak.

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.