Beşiktaş, Ochoa’yı istiyor!

Beşiktaş, Ochoa’yı istiyor!

Beşiktaş Teknik Direktörü, yeni sezonda hedefe gidebilmek için Gökhan Töre’ye ihtiyacı olduğunu, Malaga’da forma giyen Meksikalı kaleci Ochoa’yı da kadroda görmek istediğini dile getirdi.

Teknik direktör Şenol Güneş, yeni sezon öncesi yönetimden iki istekte bulundu. Demba Ba ile birlikte satılması gündeme gelen milli yıldız Gökhan Töre için son sözünü söyleyen Güneş, kafasındaki kalecinin ismini de bildirdi.

Futbol Komitesi üyesi Mete Vardar ile özel olarak görüşen Güneş, Beşiktaş’ın menfaatlerinin her zaman önde geldiğini, ancak para edecek futbolcunun satılması tezini savunmasına rağmen Gökhan Töre için izin vermeyeceğini ifade etti.

Yurt dışından 8 milyon Euro’luk teklifler alan Gökhan Töre’nin iskelet kadronun önemli bir ismi olduğunu vurgulayan Güneş, “Veli ile birlikte orta sahamızın önemli bir silahı Gökhan. O giderse büyük bir güç kaybederiz. Mutlaka kalmalı” diye konuştu.

MENAJERİ DEVREDE

Güneş’in ikinci isteği ise kaleci oldu. Tecrübeli hoca, Beşiktaş’ın gündeminde olan Meksikalı file bekçisi Ochoa’ya da yeşil ışık yaktı. Malaga kalesini koruyan tecrübeli ismin transfer edilmesine onay veren Güneş, “Alınmasını isterim. Çünkü çok kaliteli bir kaleci” dedi.

Ochoa ise bu transfer gelişmesiyle ilgili Meksika basınına, “Evet bazı görüşmeler yapılıyor. Teklifler geliyor. Ancak, pazarlıkları benim adıma menajerim yürütüyor. Son sözü de o söyleyecek” demekle yetindi.

İspanyol ekibi Malaga ise Dünya Kupası’nda yıldızını parlatan kalecileri Ochoa için kendilerine henüz resmi bir teklifin gelmediğini açıkladı.

(Hürriyet)

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.