Aziz Yıldırım’dan derbi öncesi sert açıklamalar

Aziz Yıldırım’dan derbi öncesi sert açıklamalar

Sarı-Lacivertlilerin Başkanı Aziz Yıldırım’dan derbi öncesi flaş açıklamalar geldi.

Başkan Aziz Yıldırım, Faruk Ilgaz Tesisleri’nde basın mensuplarının sorularını yanıtlarken zaman zaman sert açıklamalar yaptı. İşte Yıldırım’ın açıklamalarından önemli satır başları:

“Samandıra’ya gidecek miyiz, gideriz. Buna ne Terraneo, ne bir başkası karışamaz. Benim maaşlı çalışanım mı buna karar verecek? Sizin patronlarınız, müdürlerinizin odasına gitse, müdür “Gelme!” diyebilir mi? Patron kulağından tutar atar müdürün.”

“Hoca bizden neden memnun olmasın? Parasını alıyor mu? Alıyor. İşine karışılıyor mu? Karışılmıyor! Biz de memnunuz, o da memnun.”

“Hocaya zaman lazım. Hoca sezon sonu şampiyon olursa başarılı, şampiyon olamazsa başarısız. Bizdeki kriter şampiyonluktur.”

“İlk defa mı derbi oluyor? Her şey olabilir, tökezleme de olabilir. Önemli olan şampiyonluktur, mesele bitmiştir.”

“Benim görevim yönetimi idare etmek, oyuncuların parasını ödemek, maddi imkanları sağlamak.”

“Van Persie dürüstçe “Yedek kalmak istemiyorum” dedi. Hoca da “Kararı ben veririm” dedi. Siz kimsiniz ya, bunu konuşuyorsunuz!”

“20 yaşında editör olmuş çocuklar televizyonda bizi eleştiriyorlar! 25 senedir yöneticilik, başkanlık yapıyoruz. Siz kimsiniz?”

“Televizyonlara biraz bakıyorum, yorumcular kendileriyle çelişiyorlar. Hiç soyunma odasına girmişler mi? Konuşup duruyorlar.”

“Dün akşam televizyonlara bakıyorum, bizim 11 belli. Siz yapmışsınız 11’i. Hoca hiçbir şeyden anlamıyor, siz yapıyorsunuz.”

“Sakın ha sakın, bir daha bu haberleri görmek istemiyorum. Maaş verdiğim çalışan mı bizi Samandıra’ya sokmayacak. Karar bizim!”

“Josef’e 8 milyon Euro verdik, birisi diyor “Josef’e 8 milyon verildi, bu para nereye gitti?” Soruya bak. Hırsızlık mı yaptık?”

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.