Atromitos hocasından flaş sözler!

Atromitos hocasından flaş sözler!

Atromitos Teknik Direktörü Michalis Grigoriou, UEFA Avrupa Ligi play-off turunda Fenerbahçe’ye 1-0 mağlup oldukları maçta İtalyan hakem Daniele Orsato’nun çok kötü bir yönetim sergilediğini ileri sürdü.

Karşılaşmadan sonra düzenlenen basın toplantısında konuşan Grigoriou,  takımını tebrik ettiğini belirterek, “Birinci dakikadan itibaren hakem tarafından  büyük haksızlığa uğradık. İki penaltımız verilmedi. Van Persie’nin golü fauldü.  Çok daha fazla konuşmak istemiyorum. Büyük bir takım karşısında iyi oynadık.  Gelecek maç için çalışacağız. 0-0 iyi bir sonuç olacaktı ama Fenerbahçe  karşısında nasıl oynadığımızı gördüm. İstanbul’daki rövanşı bekleyeceğiz” diye  konuştu.
Van Persie’nin golün faul olduğunu söylediğini savunan Yunan teknik  adam, “Fenerbahçeliler de bunu kabul ediyor. Van Persie, bir oyuncuma ‘Size  faulden gol attık’ dedi. Her şey bitmedi. Aslında biz bu maçı kazandık. Büyük bir  takım karşısında iyi oynadık. Fenerbahçe’nin karşısına rövanşta yeni bir taktikle  sahaya çıkacağız” ifadelerini kullandı.

Related Posts

More News
Canlı Skor Servisi Maç Sonuçları tarafından sunulmaktadır.